Kamerové systémy (CCTV)

Kamerovými systémy preventivně ochraňujete životy, zdraví i majetek. Můžete jimi sledovat jak vnitřní tak i venkovní prostory objektů. Jako zdroje videosignálu používáme barevné kamery s analogovým nebo plně digitálním rozhraním (IP kamery, FULL HD rozlišení 1920x1080 pix 2Mpix), které se automaticky při snížené viditelnosti dokážou přepnout do černobílého módu.

 
CCTV systémy využijete:
  • k pasivní ochraně objektů,
  • k sledování technologických procesů,
  • ke kontrole pohybu osob a vozidel. 

Nevíte, který typ zařízení bude nejlepší právě pro vás? Vybereme přesně takový, který vyhoví vašim nárokům
i účelům. Nechejte to na nás. 

 Pošlete nám nezávaznou poptávku

 

Proč si vybrat kamerové systémy od nás

  • Provádíme montáže po celé České republice.
  • Zajistíme komplexní služby - prodej, montáž i servis.
  • Získáte systém přesně odpovídající nárokům vašeho prostoru.
  • Nabízíme kvalitní kamerové systémy za příznivé ceny.
  • Poradíme vám, nevíte-li si rady, nebo se potřebujete na cokoliv zeptat.
  • Snažíme se vždy vyjít vstříc vašim nárokům.

 

Jaké kamerové systémy u nás najdete?

Vyberte si z analogových kamerových systémů značek CNBDVR –AVTECH, MAZI SECURITY, nebo IP kamerových systémů značek AVTECH, CANON, SONY, NVR NUUO, se kterými máme dlouholeté zkušenosti.

 

Pro získaný videosignál z kamer nabízíme zpracování obrazu na digitálních zařízeních.
Zpracování a záznam videosignálu barevných CCD a IP kamer je dnes velmi spolehlivě provozován na digitálních zařízeních a to videorekordérech, nebo webserverech. Systémy umožňují zpracovat signál z 1 až 32 kamer a dále zaznamenat obraz na jeden anebo více HDD. K dispozici je i možnost definice výřezu obrazu, ve kterém pohyb způsobí poplach a spousta jiných funkcí. 
 
Systémy umožňují i oblíbené cyklické přepínání jednotlivých kamer a zároveň např. současný záznam těchto signálů ze sledovaných prostorů. Všechna tato zařízení, která v současnosti dodáváme jsou osazena TCP/IP rozhraním, 
Nastavíme vše od kamer, routeru (když je možný přístup) až po prohlížení kamerového obrazu přes váš chytrý telefon, tablet, či PC. Špičková technologie záznamu, používáme vždy nejlepší serverové pevné disky (např. WD Purple) a na přání i zrcadlíme záznam (při zničení jednoho HDD je záznam paralelně na druhém)
Kamera s optickým zoomem i plně otočná PTZ kamera s možností zvětšení až 32x. Využijete je v domácnosti, firmě či veřejné správě.
 
Vzhledem k rozsáhlým možnostem každou zakázku posuzujme a navrhujeme individuálně.
 
 

Kalkulace ceny

Před stanovením konečné ceny dané prostory osobně prohlédneme. Na základě vyhodnocení vhodného umístění vybereme nejvhodnější technologii, zvážíme náročnost montáže a stanovíme konečnou cenu.
Máte-li zájem o bezplatné vyhotovení orientační cenové nabídky, vyplňte formulář.